Energie archanjelov

Archanjelské sviečky boli vytvorené pre sprostredkovanie energií archanjelov medzi ľuďmi. Ide o duchovné bytosti, ktoré môžeme požiadať o pomoc ak ju potrebujeme. Ľudia odpradávna poznajú tieto bytosti, poznajú anjelov aj archanjelov. Ich energie pomáhajú pri liečení, harmonizácii, vedú nás rôznymi situáciami, pomáhajú nám nazrieť na problémy z iného uhla, pomáhajú očistiť priestory aj ľudí. Každý archanjel má svoje "pole pôsobnosti" a môže nám pomôcť s riešením rôznych problémov, či situácií.

Podobne ako čistiace sviečky, ani tieto nie sú bežné a nie sú určené len ako dekorácia do interiéru. Tieto sviečky majú svoje poslanie, svoju funkciu, každá je jedinečná a má svoju vlastnú energiu. Vyžarujú archanjelské energie aj v čase keď práve nehoria a počas horenia sa ich účinok zintezívňuje. Podľa toho s kým sviečka komunikuje pri horení, alebo v akom priestore sa nachádza môže rôzne reagovať.Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866