Návod na použitie čistiacej sviečky

Čistiaca sviečka slúži ako to už bolo spomenuté na očisťovanie priestorov od rôznych negatívnych energií, ktoré na nás môžu pôsobiť a znepríjemňovať nám život. Ak potrebujete odstrániť negatívne energie z priestoru ako prvé treba začať s tým, že nebudete vytvárať ďalšie...
V priestore kde chcete mať čistú energiu je potrebné vyhýbať sa negatívnemu mysleniu, hádkam, hnevu, zlosti, žiarlivosti a celkovo všetkým emóciám a myšlienkam, ktoré nám neprospievajú.

Všetky sa totiž usádzajú nielen na človeku, ale sa hromadia aj v priestore a tým spätne negatívne pôsobia aj na ľudí.

Všeobecné pokyny na použitie sviečok:

  • Pred použitím odstráňte zo sviečky papierovú etiketu ! Sú na nej informácie o sviečke, ale počas horenia už na sviečke nemá byť, aby nedošlo k jej vznieteniu!
  • Sviečku zapálime v dome, byte, kancelárii a necháme ju horieť aspoň 3-4 hodiny. Pri pravidelnom používaní nie je potrebná až taká dlhá doba horenia. Ak však chcete sviečku využiť v maximálnej miere tak, aby pekne vyhorela skoro bez odpadu, treba ju nechať horieť vždy minimálne 1-2 hodiny.
  • Sviečka môže počas očisty vytvárať rôzne úkazy, ktoré bežné sviečky nerobia a ktoré sprevádzajú čistenie priestoru. Môžu krátkodobo dymiť čiernym dymom, plameň môže blikať,  "poskakovať", praskať, predlžovať sa... To všetko môže sprevádzať očistu. Keď očista prebehne sviečka horí pokojným plameňom.
  • Sviečka je prenosná takže ju môžete preniesť do inej miestnosti, na iné poschodie a znovu zapáliť tam. Sviečku neprenášame počas horenia kvôli bezpečnosti! Má dosah niekoľko metrov takže prečistí naraz aj väčší priestor, alebo aj dve miestnosti vedľa seba.
  • Sviečka očisťuje aj ľudí vo svojom dosahu, ale len do tej miery, aby nijako nezasahovala do slobodnej vôle človeka. Pokiaľ odmieta očistu tak táto neprebehne. Stačí ak sa tak deje podvedome. Sviečka nejde proti nikoho vôli.
     
Info panel Menu Košík
Hore