Návod na používanie sviečok

Pri používaní každej sviečky je dobré dodržiavať určité zásady kvôli správnemu horeniu sviečky. Určite sa aj vám nepáči keď si zakúpite sviečku a doma zistíte, že zle horí, prípadne že polovicu z nej zahodíte do koša, pretože nesprávne horela a zostalo veľa zvyškov. Na toto má vplyv aj materiál, z ktorého je sviečka vytvorená, správny rozmer knôtu a samozrejme aj to ako sviečku používame. Pri dodržaní nasledovných rád vám sviečka bude horieť optimálne a skoro bez odpadu.

  • Pred prvým zapálením sviečky knôt nikdy neskracujte.
  • Po zapálení je dobré sviečku nechať horieť aspoň 4 hodiny vkuse. Pri krátkych intervaloch horenia a častom zhasínaní sa vosk nedokáže dokonale rozpúšťať a vám tak môžu zostať na sviečke príliš hrubé nevyhorené okraje, ktoré zbytočne vyhodíte.
  • Pri opätovnom používaní sviečky knôt neskracujte a nechajte ho taký aký zostal po poslednom zhasnutí. Pokiaľ by ste ho chceli skracovať tak musí zostať v dĺžke aspoň 1 cm. Pri kratšom knôte môže sviečka zhasnúť (knôt zaleje vosk), alebo bude slabo rozpúšťať vosk a zle horieť.
  • Nezhorené zvyšky vosku nie je potrebné olamovať, ale ak by náhodou zostali príliš vysoké, môžete ich opatrne odstrániť.Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866