Návod na použitie

Ako archanjelské sviečky fungujú?

  • Horenie môže sprevádzať trasenie plameňa, zväčšenie plameňa, mierne dymenie pri liečení, alebo očiste.
  • Sviečky sa môžu používať na komunikáciu s archanjelmi, liečenie, očistu. Buď si sviečku zapálite a môžete pri nej len tak sedieť, ležať, alebo meditovať a prijímať energie zo sviečky. Môžete sa konkrétneho archanjela aj opýtať na to, čo Vás ťaží, čo potrebujete riešiť a môžete dostať odpoveď. Buď sviečka zareaguje blikaním, trasením plameňa, jeho zväčšením, dymom, alebo môžete dostať odpoveď formou vízie, myšlienky, nápadu. Odpoveď môže prísť aj v nasledovných dňoch (niekto sa Vám ozve, nájdete nejaký článok). Archanjeli aj takto môžu napomôcť k riešeniu Vašich problémov.
  • Môžu sa používať pri meditácii, terapiách, masážach aj v práci. Ich využitie nie je nijako limitované a obmedzené na nejakú konkrétnu skupinu ľudí. Energie archanjelov nám pomáhajú a sú naozaj pre každého.

 

 Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866